100 grammbanszénhidrát (g)fehérje (g)zsír (g)rost (g)kalória (kcal)
Búzakorpás keksz GULLÓN64,08,018,86,2428
Citromos nápolyi Canderel39,06,243,40,0581
Citromos nápolyi Diabette53,810,628,30,1512
Citromos nápolyi Ziegler48,95,050,90,0615
Csokis keksz Detki diab. 65,97,723,23,5482
Csokis keksz Ela diabetikus 45,09,027,00,0490
Csokis keksz GULLÓN58,97,823,06,7441
DIABON étcsoki41,05,441,57,0574
Kakaós nápolyi Canderel35,25,050,4607
Kakaós nápolyi Ela50,012,034,03,0550
Kakaós nápolyi Ziegler47,65,050,4607
KorpoVIT (bézs)49,715,412,716,0405
KorpoVIT (bézs) 1 db.2,10,60,50,718
Linessa almás müzliszelet60,17,816,77,8408
Linessa almás müzliszelet 1 db.15,02,04,22,0102
Linessa light eperjam27,00,50,30,0116
Linessa mogyorós müzliszelet71,05,911,25,8401
Linessa mogyorós müzliszelet 1 db17,81,52,81,5100
Norbi U2 Nutella33,06,030,03,1431
Norbi U2 tejcsoki60,05,030,02,0455