100 grammbanszénhidrát (g)fehérje (g)zsír (g)rost (g)kalória (kcal)
Balzsamecet18,21,10,00,095,6
Chilis por, Knorr40,616,211,2328
Dzsemfix szuper (Oetker)64,90,80,019,0292
Élesztõ 9,013,01,70,078
Erõleves kocka 1 db, 10g2,01,01,025
Étkezési keményíítõ86,00,50,00,0344
Flora szívbarát majonéz5,60,862,50,0577
Gesztenyemassza49,52,90,9n.a219
Globus ketchup22,91,50,20,099
Globus majonéz6,42,064,20,0611
Globus mustár9,14,84,80,099
Hohes C mild narancslé9,00,50,20,543
Kakaópor32,421,419,00,0386
Konzervbab13,07,00,385
Kukoricakonzerv19,52,70,593
Majonéz3,52,578,90,0734
Majonéz, light17,00,515,00,0199
Mustár4,55,16,20,094
Narancs leve10,00,00,00,0
Narancshéj25,01,00,011,0100
Nescafé9,07,00,227,0120
Olivabogyó5,01,012,54,0118
Paradicsomkonzerv4,01,40,223
Paradicsompüré, sûrített2,05,01,02,5111
Piros arany5,82,14,40,071
Pudingpor75,02,58,70,0388
Quittin 3:1 (Haas)64,00,00,40,0363
Savanyú káposzta2,41,10,20,020
Szója (granulátum)18,345,020,610,6512
Szójacsíra5,06,01,02,050
Szójaszósz4,912,10,00,064
Tofu1,08,04,81,078
Tojás (1 db, 40 g-os)0,35,45,00,068
Tojásfehérje ( 1 db)0,23,00,10,014
Tojássárgája (1 db)0,12,44,90,054
U1 nar.ital1,30,00,00,06
Zselatin0,583,50,00,0336