100 grammbanszénhidrát (g)fehérje (g)zsír (g)rost (g)kalória (kcal)
Búzadara73,49,41,04,7340,2
Búzaliszt (finomított) 76,312,31,34,5368
Búzaliszt (teljes kiõrlésû)70,711,72,712,8351
Dia-wellness lisztkeverék 50%34,125,66,525,4352
Dia-wellness pizzaliszt49,015,03,110,2279
Dia-wellness sütõliszt50,516,03,06,9293
Dia-wellness tésztaliszt33,227,61,725,0265
Dia-wellness Zero-6 lisztkeverék6,029,514,435,7343
Diabestar kenyérliszt43,331,12,39,9318
Kohl's Kitchen diabetikus lisztkeverék45,934,11,2331
Kohl's Kitchen diabetikus süteményliszt45,934,11,2331
Kukoricaliszt70,29,63,11,5347
Rozsliszt (finomított)70,210,01,11,0344
Rozsliszt (teljes kiörlésû)66,09,31,710,5325
Tönkölyliszt (teljes kiõrlésû)63,416,71,22,7346
U1 low-carb Master Mix9,147,01,330,6297
Zabliszt (teljes kiõrlésû) 66,113,05,41,0313
Zsemlemorzsa 73,310,20,91,2343
100 grammbanszénhidrát (g)fehérje (g)zsír (g)rost (g)kalória (kcal)
Árpagyöngy (gersli)75,09,01,012,0350
Árpapehely 44,59,22,21,3349 
Búza (mag)64,414,41,81,7331
Búzacsíra 42,025,08,020,0508
Búzakorpa15,015,05,554,0170
Búzapehely 32,016,63,10,9330
Hajdina71,513,31,925,7343
Köles70,611,03,921,7371
Kukoricadara70,29,63,15,5355
Kukoricapehely 83,07,70,60,6360
kuszkusz74,013,22,03,4376
Rizs (barna) 70,08,82,71,5300
Rizs (hántolatlan) 77,47,51,91,5360
Rizs (hántolt, fényezett)77,57,40,64,6353
Rozspehely 36,811,51,90,5344
Zabkorpa58,09,54,027,8314
Zabpehely64,314,46,81,0376